Menu Zamknij

Maseczki ochronne z nadrukiem

Maseczki ochronne z własnym nadrukiem

Wprowadziliśmy ofertę maseczek ochronnym z różnymi nadrukami. Do wyboru wiele wzorów, więc znajdziesz projekt, który najlepiej pasuje do Ciebie. Maseczki ochronne z nadrukiem zamówisz już od jednej sztuki.

Maseczki ochronne z nadrukiem – szczegóły materiału

Nasze maski są dwuwarstwowe – bawełniano-poliestrowe. Jeśli chodzi o bawełnę, to jest to certyfikowany i bezpieczny materiał OEKO TEX 100 produkcji polskiej. Tkanina ta ułatwia swobodne oddychanie, a także codzienną aktywność. Nadruk na maseczkach ochronnych jest pełnokolorowy i odporny na warunki atmosferyczne, pranie w wysokiej temperaturze, a nawet prasowanie. Jest to więc maska wielokrotnego użytku i może posłużyć bardzo długo.

maseczka ochronna z nadrukiem kwiaty

Jaki wzór maseczki ochronnej mogę wybrać?

Przygotowaliśmy ponad 100 wzorów w różnych kategoriach, dlatego z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Ponadto możesz też zamówić maseczkę ochronną z własnym nadrukiem lub personalizacją. Jesteśmy producentem, więc dysponujemy dużą elastycznością nadruków. Co ważne, liczba kolorów nie wpływa na cenę, więc możesz puścić wodzę fantazji w temacie nadruku na maseczce.

Maseczki ochronne z nadrukiem logo

Dla firm szczególnie polecamy maseczkę ochronną z nadrukowanym logo. Pozwoli to nie tylko na zabezpieczenie pracowników, ale również zadbanie o profesjonalny wizerunek marki. Maseczki ochronne z logo polecane są szczególnie w branżach, w których wciąż jest kontakt z klientem, np. sklepy, hurtownie, serwisy, firmy dowożące jedzenie, apteki, a także urzędy i inne instytucje.

Maseczki ochronne dla firm

Maseczka z nadrukiem – wzór kwiecisty

maseczka ochronna kwiaty

Maseczka ochronna – panterka

maseczka ochronna wzór panterka

Projekt moro 1

maseczka ochronna z nadrukiem moro

Maseczka w moro nr 2

maseczka ochronna moro

Maseczka w kolorze tęczy

maseczka ochronna w kolorze teczy

Inne przykładowe wzory nadruków na maseczkach ochronnych

kolorowe nadruki na maseczkach ocrhonnych

 

 

Maska ochronna wzór #bezpiczenie

maska ochronna wzor meski

Zobacz przykładowe wzory maseczek ochronnych

 

Zapytania cenowe: kontakt@europromotion.pl

Sprawdź cennik maseczek ochronnym z nadrukiem